ferda007

Android market přihlášení

Prosím… nevíte někdo, jak stáhnout aplikace z marketu BEZ datového připojení mobilu? WIFI mi na něm funguje, účet u Googlu mám, ale říká, že k účtu není přiřazený žádný přístroj. Nenašel jsem v menu účtu ani možnost, jak si mobil zaregistrovat. Chtěl bych aplikaci stáhnout pomocí wifi, nebo do PC a zkopírovat do mobilu. Díky za odpověď.

Odpovědi
korbic92

v telefonu v nastavení-účty a synchronizace přidáš ten Google mail,teda měl by tam být už od prvního zapnutí mobilu,ale pro kontrolu:)…pak,když je telefon připojenej na wifi,zapneš market a stahuješ,neměl by v tom být problém,pokud je to offiko telefon s podporou marketu,nějaký činský napodobeniny Market nemaj a aplikace se musej stahnout a nainstalovat ručně:)