ondras18

Android – Instalace – doplnění

ondras18
Android – instalace

Měl jsem na mobilu málo místa, tak jsem smazal nějaké data od her, které už nemám, ale omylem jsem u toho asi smazal nějaké data z Androidu. Za cca 2 hodinky se mobil vypnul. Teďka když chci mobil zapnout, tak načte logo samsung, a vypne se. A tak se to může dít klidně 24 hodin denně, ale to by se asi odrovnal procesor :D. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli nejde ten Android nějak nainstalovat, nějak tam dát ty Android data. Mám přistup jenom na SD kartu, do telefonu ne. :( Díky moc, budu vděčný za každou radu! Kdo by byl ochoten mi pomoct, tak prosím na skype – ZawyCZ. Díky, Samsung Galaxy Ace, ten factory test, udělám, a je to to samé. Mimochodem, je to Vypnutí telefonu, střední tlačítko a hlasitost +. Nemá to na to vliv, nejde to prosím jinak?? :( :(

Odpovědi
leylandus

Nejlépe uděláte, když se obrátíte na servis mobilních telefonů ev. servis PC, kde vám přes počítač nahrají nový operační software. Pakliže se vám podařilo vymazat soubory, nikdo přesně nezjistí jaké to jsou…než se zabývat tím, jak to dostanete zpátky do telefonu pro vás bude pohodlnější zajít do servisu, kde vám za poplatek (není nehorázný) nahrají nový software