mojitek

android – aplikace

Ahoj,nevíte o nějaké aplikaci se kterou se dá zesílit (aspoň trochu)instalované rádio v mobilu?Aplikaci na zesílení zvuku mám nainstalovanou­,všechno jde víc nahlas,ovšem krom rádia.Díky za užitečné typy.
Doplňuji:
Mám Sony xperia.Hudba v přehrávači a všelijaký zvuky jsou opravdu super,když chci,tak mi to i uši utrhne,navíc to hraje opravdu ,má to kvalitní repro,takže zvuky jsou fakt čistý.Ale právě jen to rádio i když je na maximu tak je to prostě málo,což mne štve,páč to poslouchám dost často.

Odpovědi
Dajvla

Co máš za telefon? Jestli máš Nokii, tak ty jsou slabší asi, protože já tam zase bojuju s hudbou v přehrávači, slabý a slabý

Bedy

Android a Nokia je krásný příklad oxymóronu… V neupravované Nokii Android prostě nenajdete.