ondras18

Android 2.3.6

Omylem jsem smazal z telefonu Android. Nejde nějak nainstalovat z SD karty? Díky

Odpovědi
Bedy

Jaký máte mobil? Jinak Android úplně smazat nejde, když spustíš hard reset, tak se ti obnoví.
Ale důležitý je vědět, co máte za mobil, abychom mohli přesně poradit, že jo 🙂
Doplňuji:
Tak to v domácích podmínkách nezvládnete, bude to muset hold jít do servisu.
Příště – když budete chtít doplnit otázku, tak doplňte tu původní – tam je tlačítko Doplnit otázku.
A ještě jedno – nevrtejte se v systémových adresářích a pokud možno, nerootujte telefon.

Wortygen

Obnov mobil do výrobního stavu.
Doplňuji:
Jinak co máte za mobil?