Reezo

Andrej Babiš koupil MF Dnes, myslíte že bude ovlivňovat voliče skrze média?

četl jsem článek ( http://tn.nova­.cz/zpravy/eko­nomika/miliar­dar-babis-koupil-vydavatele-blesku-a-reflexu.html ) že Andrej Babiš koupil MF Dnes. Myslíte, že tyto informace jsou pravdivé? pokud ano, hrozí tu, že by mohli být ovlivňování voliči v případě předčasných voleb?
Doplňuji:
problém je, že jinak než přes média nemá volič šanci poznat kandidáty.

Nejlepší odpověď
honza19hk

Správnej volič si do toho nenechá kecat.

Další odpovědi
Drap

Všechny media ovlivňují voliče, tak proč by neměla děla MF Dnes .

mojitek

voliče ovlivňují jen média,to je celosvětový problém právě.

kavac

Někdy, když se chci dovědět průměr ze zpráv tak koupím troje noviny. Začnu Právem a přes Lidovky se prokoušu k Dnešku. Je zajímavé jak určité události zejména z naší domácí politiky jsou hodnoceny a popsány v každých novinách trochu jinak.

emamamisu

je to možné, chybí tu pluralita názorů. jelikož ČR postrádá jediné seriozní noviny, pak ne, neovlivní.

Rocker

Když už si občas koupím noviny,čtu jen to,co mě zajímá-co se děje v blízkém okolí,kulturu apod.Politika mě nezajímá,takže mě asi neovlivní.