jakho

Je anch-nilský kříž nebezpečný?

ahoj, k vánocům jsem dostal anch-nilský kříž. Je opravdu tak nebezpečný jak jsem se dočetl ? Já ho mam na krku a zatím nic. Má s tím tady někdo zkušenosti ? S jeho nošením a prací s ním ? Prosím jen o věcné příspěvky, díky a mějte se

Odpovědi
gecco

Probůh – nedej na kecy spiritistů nebo esoteriků…
;-DDD
Pokud jej nemáš z nějakého jedovatého nebo radioaktivního materiálu, je nebezpečný právě tak, jako kterýkoli jiný přívěšek…
😉

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fe­ti%C5%A1ismus
Doplňuji:
když někdo není schovaný jako dítě pod „maminčinou sukní“ a ještě není dospělý -je v duševním vývinu a tudíž otevřený,může ho oslovit ledacos a nedá mu to spát dokud tomu uspokojivě nepřijde na „kloub“.