Kryšpín

Je dobré, že se stát zdarma stará o své občany, nebo by měli své cesty do nebezpečných končin hradit (viz případ níže)?

Za vykoupení Anči a Tonči dala vláda 150 milionů, jedna se aklimatizovala, druhá se přizpůsobila islámu a chtěla se vrátit, v Turecku byla zadržena a vrácena. Je dobré, že se stát stará o své občany zdarma, nebo by měli své výlety, rekreace, dobrodružné cesty do nebezpečných krajin hradit?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Agneta

Ano

To bych se velmi divila, kdyby nemusely nic uhradit…

Další odpovědi
Front

Ne

anonym

Ano

Ano co? Na tdve vylucovujici se otazky nejde odpovedet ano ne. To umi pouze barbakan.