Avatar uživatele
štamgast

Amnestie-to zde vylejzaj na povrch věci, co?

Včera sem dokonce psal jeden uprchlík kvůli podvodům až z Brtiských ostrovů. Je to tady samý kriminálník a obviněnec, kolikrát zajímavé čtení.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vztahuje-se-na-me-amnestie-2013-kdyz-jsem-nepravoplatne-odsouzen-uz-skoro-10-let-k-10-ti-mesicum
Tady máte toho uprchlíka…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, Elk, salsa verde, iceT, anonym, BANAN93 před 4129 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Hlavně všichni tito výlupci očekávají radu zdarma. Ať jdou do kopru – vlastně ne – bručet ))

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

to jo no – samá „potrefená husa“
nejvíc mě dostávaj ty co se ptaj na ty řidičáky :D – (jezdim ožralej a chci zpět řidičák sakra – dejte mi tu amnestii !!)
Doplňuji:
Nejradši bych jim tam k tomu napsal „Ivane, Ivane, když bys nebyl hlupákem nestal by ses medvědem“ :D
Mě se to nelíbí – žádnou amnestii pro nikoho !!!!!! Ty lidi se maj poučit (napravit) !!!!

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Celkem se to vztahuje na cca 6800 lidí, pokud by se sem všichni vrhli + ti další, co si nejsou jisti, tak to Odpovědi zahltí. Přitom u jednoho dotazu byl i aktuální výklad k amnestii, jenž si stačí jednoduše přečíst, – viz ve zdroji:
(A to jistá uživatelka ze SR opakovaně tvrdila, že je tu jen normální a typický vzorek společnosti. Když jsem věcně oponoval a dokládal fakty, že ti co vydělávají celý den na obživu rodiny, nemají ani pomyšlení, natož čas na nějaké virtuální hrátky, tak od té doby trucuje).
Doplňuji:
Vedlejší efekt je i to, že od včerejška se jednorázově zaregistrovala přes 110 lidí, takže takový další malý „Den D“.
Dále pak místních pár notorických pěstitelů pokleslých chatů, názorně sklízejí jejich filozofii, že „odpověď na každou otázku“.
Žel se jaksi zalekli, protože dotazy očekávají věcné a konkrétní odpovědi a o tom se přece jen nějak nedá okecávat, což ještě tak jediné dotyční dokáží.

Zdroj: http://www.trestni-rizeni.com/vyklad-pojmu/amnestie-z-1-1-2013-vyklad

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Já se chtěla zeptat na amnestii už včera-tedy ne na to,jestli se mě týká-neřídím,výživné platit taky nemusím-ale najednou se tu ohledně amnestie vyrojilo plno otázek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek