amnestie a zkrácení trestu

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli se konkrétně ví,jaké tresty budou zkráceny.Děkuji za odpověď Simír

Odpovědi
standa

Podívejte se na článek na idnes, na která odkazuji níže ve zdroji.

Zatím jsem na netu nenašel žádný ´chytrý´ výčet všech trestů, kterých se zrušení nebo zkrácení týká, takže musíte vzít za vděk novinám 🙂

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/nova-amnestie-z-vezeni-se-v-lednu-dostane-pres-tisic-lidi-pep-/domaci.asp?c=A091215_­074233_domaci_bar

bubenikova

dobrý den to bych taky ráda věděla!Nikde o tom nic nepíší ani nemluví tak o tom nemám ani ponětí. Mám taky manžela ve výkonu trestu a nevím jestli se na něho měco vztahuje nebo né! sedí 6měsíců a dostal 36měsícu.