hlavac

amnestie 2013

Ano dostal jsem nepodmíněně 15 měsícu za řízení pod vlivem alkoholu a zákaz řízení na 3 roky.Ale nevim jestli my bude trest amnestován.Nez­pusobil jsem nikomu žádnou ujmu na zdravy ani škodu.

Nejlepší odpověď
www

Sorry, ale zasloužíš si trest.
Vraž nějaký prachy do advokáta nebo najdi na netu a nevopruzuj zde. Toto není advokátní poradna zdarma pro kriminálníky.

Další odpovědi
hanulka11

zde si najdi
http://www.trestni-rizeni.com/vyklad-pojmu/amnestie-z-1-1-2013-vyklad

anonym

Toto mě vyvádí do rozpaku! Proč si si to neuvědomil předem? Proč si chlastal a pak šel za volant? Proč teď toho lituješ?

Reuef

Promijeji se tresty pod 12 mesicu takze mas peska

sio

15 měsíců spadá do kategorie 1–2 roky, ta je amnestována za předpokladu, že jste nebyl v posledních 5 letech propuštěn z výkonu trestu. Když si přečtete odpovědi na otázky z posledního dne, už to tam bylo zodpovězeno, najdete v nich i odkazy

pufel

No tak snad tě to mine ta amnestie :D kdybys někoho zmrzačil co by si z tebe vzal ? asi nic , že? a ještě se tu budeš litovat … nikomu sem nic nezpusob.....to fakt žeru