amnestie 2010 na ridicske prukazy

prosim vas byl jsem dne 14.6 2009 kon­trolovan policii a zapomnel jsem rp lustraci bylo zjisteno ze nejsem vlastnikem rpa proto mi odebrali rp , spachal jsem prestupek proti bezpecnosti a plynulosti provozu na poz. komunikacich dle ust.parag.22. od­st.1pism.e bod c.1 zakona c.200–1990sb. take mi byla ulozena pokuta ve vysi 25000kc a zakaz rizeni na 1 rok prosim o odpoved o amnestii dekuji

Odpovědi
standa

Protože jste spáchal ´jen´ přestupek, tak se na vás novela TRESTNÍHO zákoníku (nebo-li lidově řečeno ´amnestie´) nevztahuje.