amnesti pro cizince

Navazuji na otázku předchozí. Přítel vstoupil neoprávněně na území ČR. Paragraf je psaný takto- § 119 odst.1 pís.c) bodu 1 zákona č.326/1999 Sb. a ustanovením § 119 odst.1 písm. c ) bodu 2. Nevím jestli je to srozumitelný , ale hodně mně to zájímá . Děkuji

Nejlepší odpověď
standa

Zákon 326/1999 Sb. upravuje pobyt cizinců na území ČR a tento zákon (pokud je mi známo) není k 1.1.2010 měněn.

Takže tolik diskutovaná ´amnestie´, která se vztahuje toliko na TRESTNÍ ZÁKONÍK, se bohužel vašeho přítele v tomto směru netýká.