Avatar uživatele
anonym

americký stafordšírský teriér

Syn si pořídil fenku tohoto úžasného plemena,po té,co ji nikdo nechtěl,nebo ji zavírali na celý den v koupelně. Mám dlouholeté zkušenosti s chovem NO, tohle je na mě moc. Poraďte co s ní, když zůstane sama doma, nejen že vše zlikviduje,ale ještě ke všemu už 2× synovi vytopila byt. Syn s ní nemůže být doma,chodí do školy a má i nějaké brigády,jinak je s ní pořád,já mám dva psy a mimčo,dalšího už nezvládnu. Poraďte nějakou školu,máte s tím někdo zkušenosti????Kolik to stojí?? Jak to funguje??, Jinak je strašně hodná a milá,jen je moc energická,syn se pokoušel jí někomu darovat,pár lidí se ozvalo,ale syn se obává,že by mohla být použita na psí zápasy,případně do velko chovu, prostě nesehnal nikoho,kdo by byl doma celý den a byl by schopen se jí věnovat naplno
Doplňuji:
já bych si ji vzala k sobě a k dvou dalším psům,ale bohužel bydlím u tchána,ten by to asi neskousl. Jinak bydlím na Praze západ,jižní okraj Prahy,syn kousek ode mně.Lepší než cvičák by byla nějaká ta škola pro psy,nic jsem na netu nenašla, potřebovala bych hlavně poradit od někoho kdo s tím má zkušenost,ne asi všechny zařízení tohoto tipu budou ideální

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 4921 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Je fakt, že tito psi energičtí jsou.
Netuším, kde bydlíte, ale vím, že existují cvičáky – školy pro psy, kde si psa nechávají k výcviku třeba 2 týdny. Ne pouze docházení na cvičák.
Možná by stálo za to, poptat se v místě vašeho bydliště nebo na netu.
Je ale skvělé, že ji nechcete dát kde komu. Moc vám fandím a vydržte to. Myslím, že ta domácí likvidace je projev toho, že nechce být a také se bojí být sama. A vysvětlování asi nepomůže.

Vím, že v některých případech pomohlo, když byli psi 2, necítí se pak tolik osamoceni a jakoby vyvrženi ze smečky.

http://www.sko­lapropsy.cz/sko­la2.htm

http://www.dog­snroses.cz/stran­ka/naprava-nevhodneho-chovani

http://www.alan­shop.cz/

http://psisko­la.cz/22-zpusob-vyuky-u-nas-u-vas.aspx

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Je s podivem,že jste si takového psa pořídili,je to mírně řečeno nezodpovědné.Navíc se zdá,že pejsky máte ráda a rozumíte jim.Zůstane ta nejhorší možnost z těch horších-útulek.Nebo ještě hledat člověka ,který by si psa vzal a měl ho rád.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí