dudu

Amaterské divadlo

Hráli jste někdy ochotnické divadlo a jaké jsou vaše zážitky. Můj pokus skončil hodně neslavně. Pro mladší spolužáky jsme nacvičili loutkové divadlo, někteří vodili loutky a jiní je mluvili. Já četl roli prince zápasícího s drakem avšak vloudila se chybička a namísto repliky: zhyň tajemnou silou mého meče, jsem já nešťastník vyřkl „…silou mého moče“!!. Diváci řvali, loutkoherci zbourali kulisi a padla opona. No hrůza a ještě dlouho mě spolužáci při různých příležitost volali.. Franto pojď to pochcat!!

Nejlepší odpověď
led

.divadlo je živý organizmus. Tvrdím po dlhoročných skúsenostiach, že žiadny herec nie je bez „breptov“ a potknutí. Ten ktorý to tvrdí, trpí ťažkou „zábudlivosťou“. Každé takéto oživenie len zvyšuje popularitu divadla.
NEVZDÁVAŤ SA!

Další odpovědi
quentos

Hrával jsem, byl jsem součástí ochotnického souboru coby malý chlapec (soubor však nebyl dětský, byl jsem v něm jediný svého věku). Jezdili jsme s vlastním představením psaného podle pohádky J. Pechové po republice a sklízeli úspěchy; já si tehdy vysloužil uznání od samotného doc. Císaře (což byl tehdy v divadle pojem), že „tak přirozený dětský výkon ještě neviděl“. Rád na to vzpomínám…

lorja

Na základní škole jsme měli dramatický kroužek ve kterém jsme nacvičovali pohádky .Ty jsme pak hráli pro ostatní žáky školy.Brali jsme vše velmi vážně a já na to ráda vzpomínám.

FOG

Ja tez hral,ale jen vyjimecne v detstvi v jedne pohadce.Hral jsem trpaslika a budil jsem vodnika – „Kabunka“ se jmenoval.
Nejvice me na tom bavilo,ze jsem se ulil ze skoly.
Spis moji rodice hravali ochotnicke divadlo.

lejla37

Máme dramaták a ve skole taky hrajeme pohadky