Kemily

Alzheimerova choroba

Je ACh možná u mladého člověka? Mám totiž obavu že… :( Na netu jsem o tom četla různé články, a některé věci tomu docela odpovídají, až na můj věk a něco málo… Může mi někdo poradit?

Odpovědi
zzzzz

V tom by ti mohl poradit jedině lékař.
Doplňuji:
Netrap se přemýšlením o nemoci a jdi na vyšetření. Jedině tak se dozvíš co ti je, tady pokud vím žádný lékař není a laik ti v tomto opravdu nemůže poradit.

da ny

Pokud máš pocit „krátké paměti“ :), může být nedostatek vit. B1, užívej nějaký čas B komplex + Thiamin (B1) – ten ráno u snídaně! Spolehlivě ho likviduje konzumace kávy a čaje.
Nemysli na nemoc/i, tebe se netýká/jí a basta :)))

marci1

Tato nemoc se týká téměř převážně starších lidí nad 60 let. U lidí před 60. rokem se s nemocí setkáváme spíše vzácně. U lidí nad 85 let trpí chorobou každý pátý.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Al­zheimerova_cho­roba

Seznam.cz

Neboj nebude to tak zlé. Až si přečteš všechny lékařské diagnozy na netu, na Alzhaimra zapomeneš.
Začni hned http://www.wi­kiskripta.eu/in­dex.php/Portál:Pa­tologie

zzzzz

Ty si ji dal vážně odkaz na patologii? Nebo si se spletl???

arygnoc

zzzzz, ten odkaz je správny – skutočná diagnóza je totiž možná iba jediným chirurgickým zákrokom – pitvou.

zzzzz

hmmmm tak když jsem ji poslala k lékaři, myslela jsem jiného ☹

arygnoc

Rozprávajú sa dvaja patológovia na Silvestra:

  • Ty počúvaj, Jano, otvoríme toho Huberta?

zzzzz

🙂