DoctorWho

Jak je to u alzy s online objednávkou??

Dobrý den ,
Chci se zeptat ,chtěl bych si objednat jednu věc z Alzi a rovnou ze školy si to vyzvednout ,ale mohu ,pokud mi ještě není 18?

Nejlepší odpověď
anonym

A proč bys nemohl? – pokud se tedy nejedná o věc (např. alkohol), kterou ti prodejce do dovršení věku 18 let nesmí prodat?
😉

Další odpovědi
McArthur

Jak píše mowla, kromě alkoholu, cigaret (včetně elektronických) aj., pro mladistvé zakázaného, zboží, Ti Alza ráda prodá vše, co si odklikneš. Nikdo je ani Tebe honit nebude.