BEAES

Aluminium v antiperspirantech

Je pravda, že je zdraví škodlivé? Obsahují ho na pár vyjímek všechy, když pročítám složení. Znáte nějaký bez této složky?

Nejlepší odpověď
kropitko

Už hodně let používám kosmetiku Seba med,hlavně pro děti.
Doplňuji:
Myslím,že tato kosmetika je velice kvalitní,mám citlivou pokožku,dermatolog mi před léty doporučil Sebamed,mám s ním dobrou zkušenost,soli hliníku neobsahuje...­..stojím si zatím a klidně mi dávejte palce dolů. Na té radě nebylo nic špatného.

Další odpovědi
ReHu

Já používám Body Series antiperspirant. Nejraději tyčinku, na nohy někdy sprej. I když mají i kuličku. Také neobsahuje hliníkové složky a dlouho vydrží.