lopotev

Alternativní léčba psychických chorob.

Máte někdo zkušenosti s alternativní léčbou psychických nemocí? Znáte nějakého léčitele, který může pomoci. Trpím těžší psychickou nemocí a běžná léčba selhala.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, odkud jste, ale osobně mám dobré zkušenosti s přípravky od fy Energy a Diochi. U mě rovněž běžná léčba selhala, i když v jiné oblasti.

Zkuste si projít stránky, snad najdete i seznam středisek v blízkosti bydliště. Nebo napište na uvedený mail a získáte radu, podle níž se zařídíte, případně rozhodnete.

http://www.di­ochi.cz/main/
http://www.ener­gy.sk/cz/defau­lt.asp

Další odpovědi
anonym

To tady trpí všichni, taky se asi někam přihlásím :).

anonym

Psychické choroby vyžadují zvlášť odbornou péči. Je zde velmi citlivá hranice, kdy lze zdraví pacienta nenávratně poškodit. Proto bych nedoporučovala „laškovat“ s léčileti. Svému zdraví se ale snažte napomáhat sám. Zkuste se vyvarovat věcí, které Vám vadí a nedělají Vám dobře, více se zaměřte na pozitivní stránky svého života. Zkuste si všímat, jaké situace Váš stav zhoršují a těm se potom vyhýbejte.
Každopádně ale důvěřejte v tomto případě odborníkům. Pokud selže léčba u jednoho lékaře, najděte si jiného psychiatra. Vlastní zdraví je nejcennější deviza, jakou od života máme.

zzzzz

Léčitelé fungují na „placebo“, ale to u někoho zabere víc, než chemie. Bolest na duši, je mnohdy horší, než ta fyzická. Já mám dobré zkušenosti s jogou. Kamarádka chodila k psychologovi na autosugesci. Tak dlouho ji nutil opakovat, že je jí dobře, až to mu uvěřila. Zhroutila se po rozvodu, chodila k němu asi rok, no a dnes už to bude víc jak 5 let, co je v pořádku. Budete toho muset vyzkoušet víc, než najdete to, co Vám zabere. Tak Vám přeji, ať u vás nějaká alternativa brzo zabere, a ať jste ok.
A dejte si pozor na podvodníky, pokud někdo tvrdí, že jedině on je pro vás ten pravý, tak je to podvodník. Každý solidní léčitel ví, že je třeba skloubit více druhů léčení.

Michal Kole

Tak léčitele bych nedoporučoval, podle toho co vidím v TV, tak jsou to jen „chyhtří podnikatelé“.