Becal

Alternativa k Atmel Studiu 6.0.

Dobrý den,

neznáte někdo nějakou dobrou alternativu k Atmel Studiu 6.0? Potřebuji naprogramovat mikrokontrolér ATmega16. Stáhl jsem si studio, ale mám problém s buildem po napsání kódu, který se mi bohužel nedaří odstranit. Jde mi hlavně o vygenerování *.HEX souboru. Pro nahrání tohoto souboru do mikrokontroléru používám program khazama.
Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
srsan

Zalezi na tom, v cem to programujes a cim to tam nalejvas. Pokud v assembleru, pak neni nic lepsiho nez AVR studio … Na jednodusi aplikace v Cecku pouzivam CodeVision … ma vlastni prekladac a podporuje STK200, STK500 a ICE-MKII (a kdovico jeste).