allayne

Alonso vs. Massa a týmová režie

Massa dostal vysílačkou informaci, že Alonso je rychlejší než on a ať potvrdí, že pochopil tuto zprávu. Chvíli poté si jezdci Ferrari prohodili pořadí na trati a Alonso šel do vedení. Co na to říkáte?

Nejlepší odpověď
rynek878

Ve Formuli 1 nic neobvyklého,toto už řešili mnhokrát,ale většinou se jim nic nedokáže,jako ostatně všude,kde jsou obrovské peníze.

Další odpovědi
vagra

Měli by to povolit,stejně se tak děje.
Když to nevadí jezdcům…

Meffinka

Psala jsem to i jinde. Já fandim oboum, ale kdyby Alonso Massu nepředjel, tak by ho Massa akorát zpomaloval a nakonec by z toho vytěžil Vettel. Nevím, co na tom řešej, prostě ho jenom pustil, aby mohli vyhrát. Jak bylo vidět tak Vettel Massu docela rychle dotáhl, tak si nechci ani představit, jak by on vyhrál a Ferrari by se posunulo na 2. a 3. místo. :)jj, dělat z toho to, co to není…