Sezam1

Jaké máte zkušenosti s makléřskou společností Allrisk?

Dobrý den,jaké máte zkušenosti s touto makléřskou společností?Vím že je to makléřská pojištující společnost.Myslím tím třeba dobré ale i ty špatné.Třeba při vyřízení pojistné události atd..

Původní neotázka
Allrisk společnost

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Arne1

Opravdu nepříjemná konkurence. Smějí sami vybírat pojistné a mají své specielní produkty v oblasti připojištění a asistence.

ivzez

Žádné.

Ale tady si můžete přečíst pár zkušeností poradců z roku 2011:
http://poradci-sobe.cz/disku­tujeme/tema/a­llrisk-a-jejich-smlouva-o-zprostredkovani-pojisteni/