Alkohol a posilování. Vadí, když si člověk dá pár piv nebo vín?

Vadí, když si člověk dá pár piv nebo vín? Když se rozhodl, že začne posilovat? Někde jsem četl, že alkohol jako takovej, tomu škodí a od kamarádů prej, že to ničemu nevadí, ale vadil by tvrdej alkohol. Jak to tedy je?

Odpovědi
marci1

Můj názor : Neposiluji, ale nedokáži si představit spojení alkoholu a posilování. Musíš si to vyzkoušet sám. 🙂

Fitnesska

Jedno pivo před cvičením až tak moc nevadí, protože to většinou na člověka ani účinek (podnapilost) nemá, ale nedoporučuje se to.

Zdroj: http://www.cvicime-jime.cz/cvice­ni/alkohol-a-posilovani-patri-k-sobe/