larios22

alkohol a chřipka

jsem nachlazený kdybych dnes dal do sebe trochu alkoholu mohlo by se mi to pohoršit?? tím myslím že mám chut na pivo.. ale fakt jenom na JEDNO! :D

Odpovědi
Drap

Jedno by nemělo uškodit.

Reezo

Jde o to, že alkohol otupuje tvůj mozek a celkově tvuj systém. čím víc alkoholu do sebe dostaneš, tím dýl ti pak bude trvat uzdravení. Jinak na jedno je největší česká lež :D

ve zdroji se můžeš podívat na to, jak alkohol působí na mozek.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=vkpz7xF­TWJo

Andre5000

Jednou jsme měl silnou rýmu a doma lahev vodky. Občas jsem si trochu loknul, vodku „poválel“ v ústech asi po 4 dnech se mi výrazně ulevilo.

marci1

V 16 letech ?