Bakys

Aligator S4700Duo nebo Iphone 4 32GB?

Pro ktery se rozhodnout?

Odpovědi
cochee

To musíš vědět ty, když jsi o tom nic víc nenapsal. Pro mě například by byla rozhodující cena; systém iPhone může být sebevíc vymakaný, ale tolik peněz za takovou pitomost jako je mobil prostě nejsem ochotný utratit.

Jantar2

Být Tebou tak beru ten Aligator, ma Android a je určiťě levnější jak iPhone u kterého nakonec stejně platíš za každou blbost (Velká většina her co jsou na Android zdarma jsou pro iOS zpoplatněné jako např. Angry Birds, Pou nebo Cut the Rope) A platit za každou hru nebo apliakci je opravdu nemilá záležitost PS: Na Android můžeš s trochou zkušenosti dostat i placené hry zdarma, stačí si stáhnout.apk soubor v počítači, nahrát ho do telefonu a potom ve vyhledávači médií naistalovat a máš to Zdarma ;)

Mikke

Já bych ti dopuručil iP4 jelikož je to lepší stroj a taky aspoň na tebe nebudou mít kámoší ve škole eci že máš hnusnej telefon co dostal prezident :D

PS: co tady říkal Jantar2 že tam musíš platit tak to taky není pravda stačí si ho jailbreaknout a máš vše na co si spomeneš :D

PS: Jantar2: Když víš velký hovno tak aspoň neříkej že by si tam musel vše kupovat stačí si to jailbreaknout…