_Lucka_

Alergologické vyšetření – mohu do nemocnice?

Potřebuji na alergologii – budu mít doporučení od praktického lékaře. Můžu jít na toto vyšetření do nemocnice, nebo se musím objednávat na jednotlivé polikliniky ke konktrétním doktorům?

Odpovědi
marci1

Najdi si odborného lékaře-alergologa. Můžeš se objednat ke komu chceš, kdo tě přijme. Alergiků je mnoho, ambulance jsou proto velmi vytížené a objednací lhůty mohou dosahovat i několika měsíců. Zkus se třeba i zeptat svého praktického lékaře, třeba ti někoho doporučí. 🙂

da ny

Pokud je u vás v nemocnici odborná alergologická ambulance, která přijímá nové pacienty, můžeš se objednat i tam. U nás v nemocnici, ani krajské takové samostatné ambulantní oddělení nemáme.
Lékaři ordinují v poliklinikách, lékařských domech i samostatně ve vlastních nebo pronajatých prostorách.