karolka<3

Alergie na psa, jak se jí zbavit?

Dobrý den,
pořídili jsme si štěně (kokršpaněla), ale mám na něj alergii. Pryč ho dát nechci, lae neustále mě pálí v krku a mám rýmu. Poradili byste mi něco?

Nejlepší odpověď
anonym

Obavam se , ze alergolog vas toho nezbavi. Znam lidi , kterym na alergologii rekli , ze psa musi dat pryc. ☹ I kocku. -iv-

Další odpovědi
dědapetr

Jako alergik Vám radím jediné zbavit se psa,jinak to nejde,já se musel zbavit všech zvířat které jsem měl doma.

Berušinka

Zaveď si do těla tasemnici – imunitní systém se zaměří na to a nebude už žádné pejsky „řešit“.
Ale opravdu – už byl takový výzkum, kde pacientům dávali různé parazity, aby je zbavili alergií. Mělo to opravdu úspěch – jenže – má to jeden háček – pokud člověku do těla zavedeme třeba tu tasemnici, tak je infekční pro své okolí – a o to nikdo nestojí.
Pár se jich vyléčilo úplně, někomu se alergie třeba jen hodně dobře zmírnila.
Nevím, co mám poradit – zatím ho pryč rozhodně nedávejte, zkuste to probrat a nějakým alergologem…
Doplňuji:
Mr.Gandy – když tomu nerozumíš, tak se k tomu nevyjadřuj. Znáš třeba tenkohlavce, který se taky k tomuto účelu používá? Kolikpak má asi metrů…

chudst

Alergie vzikaji a zanikaji sami od sebe. Umime je potlacit, ale ne vylecit. Je to skutecne smula, ze se vam alergie projevila az ted, ale nejlepe pro vas: dejte ho pryc. Samozrejme – bezte k alergologovi, ale ja se treba k nemu musim objednavat tri mesice dopredu.

tom004

Jedině,návštěvu alergologa.Jiná šance není.

MrGandy

Jediné řešení vidím, zbavit se psa.

A závádět si do těla tasemnici je podle mě blbost. Tasemnice v dnešní době už u lidí téměř není a nedokážu si představit, jak jí zavádět do těla. Můžou mít velokst několik metrů a vyvolat nemoci.

baghira

Proboha, já to četl jako alergie NA PRSA… :DD

Berušinka

To snad ani není =D – to nemůže mít žádný chlap!!! hahaha =D

anonym

Berusinko , z tech mejch by tu alergii dostal ! 🙂 -iv-