Avatar uživatele
karolka<3

Alergie na psa, jak se jí zbavit?

Dobrý den,
pořídili jsme si štěně (kokršpaněla), ale mám na něj alergii. Pryč ho dát nechci, lae neustále mě pálí v krku a mám rýmu. Poradili byste mi něco?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, chudst, anonym před 4601 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Obavam se , ze alergolog vas toho nezbavi. Znam lidi , kterym na alergologii rekli , ze psa musi dat pryc. ☹ I kocku. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Jako alergik Vám radím jediné zbavit se psa,jinak to nejde,já se musel zbavit všech zvířat které jsem měl doma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Zaveď si do těla tasemnici – imunitní systém se zaměří na to a nebude už žádné pejsky „řešit“.
Ale opravdu – už byl takový výzkum, kde pacientům dávali různé parazity, aby je zbavili alergií. Mělo to opravdu úspěch – jenže – má to jeden háček – pokud člověku do těla zavedeme třeba tu tasemnici, tak je infekční pro své okolí – a o to nikdo nestojí.
Pár se jich vyléčilo úplně, někomu se alergie třeba jen hodně dobře zmírnila.
Nevím, co mám poradit – zatím ho pryč rozhodně nedávejte, zkuste to probrat a nějakým alergologem…
Doplňuji:
Mr.Gandy – když tomu nerozumíš, tak se k tomu nevyjadřuj. Znáš třeba tenkohlavce, který se taky k tomuto účelu používá? Kolikpak má asi metrů…

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Alergie vzikaji a zanikaji sami od sebe. Umime je potlacit, ale ne vylecit. Je to skutecne smula, ze se vam alergie projevila az ted, ale nejlepe pro vas: dejte ho pryc. Samozrejme – bezte k alergologovi, ale ja se treba k nemu musim objednavat tri mesice dopredu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Jedině,návštěvu alergologa.Jiná šance není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MrGandy

Jediné řešení vidím, zbavit se psa.

A závádět si do těla tasemnici je podle mě blbost. Tasemnice v dnešní době už u lidí téměř není a nedokážu si představit, jak jí zavádět do těla. Můžou mít velokst několik metrů a vyvolat nemoci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
baghira

Proboha, já to četl jako alergie NA PRSA… :DD

před 4601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Berušinka

To snad ani není =D – to nemůže mít žádný chlap!!! hahaha =D

před 4601 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Berusinko , z tech mejch by tu alergii dostal ! 🙂 -iv-

před 4600 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek