Blecha

alenka v říši divů – vypravování

Jak byste napsali vypravování k filmu Alenka v říši divů ?

Nejlepší odpověď
Pixman

Devatenáctiletá dívka
Alenka se rozhodne následovat bílého králíčka v bílem smokingu do králičí nory a poté jí čeká zážitek, na který hned tak nezapomene. Ocitá se totiž ve fantastickém světě, kde potká spoustu pozoruhodných postav, jako vyšinutého Kloboučníka (Johnny Depp) a podivnou Bílou královnu (Anne Hathaway).

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/235922-alenka-v-risi-divu-alice-in-wonderland/

Další odpovědi
holčička

Nevím protože to neznám a nečetla a ani neviděa jsme to ale polepším se.