Alarm – noční počůrávání

Dobrý den, četla jsem tu problém maminky s dcerkou, která se v noci počůrává.Mám 3letou dceru a bylo vše úplně v pořádku, v noci vstávala na nočník a najednou jako když utne a každou noc je počůraná.Vzala jsem si k srdci rady, které tu byly uvedené, ale chci se zeptat na ten alarm. Nenašla jsem k tomu nic na internetu, můžete uvést prosím nějaký odkaz, kde se k tomu dá něco najít? Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
Michal

Byl jsem vychovatelem na praxi v jednom domově.Byl tam kluk,který se počůraval.Šel jsem na radu za primářem dětské psychiatrie.Krom jiného, poradil krajíček chleba posolený a vymyslet motiv,aby to nedělal.Co ,kde já teď seženu motiv?A pak přišel nápad.Nakreslil jsem loď s mnoha vojáky a řekl jsem mu:To je tvoje armáda,když se nepočuráš vyhrál si bitvu a vojáčka si vymaluj.Když se počůral, nedostal vynadáno,jak bývá zvykem,jen nevymaloval vojáčka.Nešlo by něco podobného u Vaší dcerky?Přiměřeně věku a zájmům.Třeba princezna a služebnictvo? Víc poradit neumím takhle honem.Michal

Další odpovědi
panenka

Zde vám zasílám odkaz kde si ho popřípadě můžete objednat

Zdroj: http://www.enu­retickyalarm.cz/kon­takt