Šidlo

Aký máte výraz tváre v pokojnom stave?

aký je váš výraz tváre ak ste pokojný? Obviňujú vás ostatní z hnevu, ktorý necítite, alebo si myslia, že ste veselí, aj keď zúrite? Pre bližšie vysvetlenie:

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Resting_bit­ch_face

http://www.ur­bandictionary­.com/define.php?ter­m=resting+dou­che+face

http://www.ur­bandictionary­.com/define.php?ter­m=resting+nice+fa­ce

Tento fenomén trochu opisuje pesnička ,,Nafrnená".

Pre anglicky nehovoriacich: je váš výraz tváre v stave pokoja: pokojný, nahnevaný či veselý?

led: ja nehovorím o sebaovládaní sa, naopak, ja hovorím o výraze tváre ked je bez mimiky – bez pohybu, uvoľnený, – či tvár len vyzerá, že jej nositeľ prežíva emócie, ktoré v skutočnosti neprežíva…

Odpovědi
Awe

horší - v pokoji vyzerám nahnevane

Údajně vypadám jak kdybych vyvraždil vesnici. Nevím, ale svůj xicht nezměním

led

normálny - v pokoji vyzerám pokojne

Tvár, čo so sebou na verejnosť nosím,
pokojná je, aj keď lomcujú vášne, hnev, nervozita trasie telom, či radosťou sa chce skákať.
Toto zrkadlo neodráža moju tvár, to len zrkadlo ukazuje tvár, čo verejnosť si žiada vidieť, tvár, slová…
dodatok:
Pýtate sa na „Aký máte výraz tváre v pokojnom stave?“ na otázku som odpovedala:
„Tvár, čo so sebou na verejnosť nosím, pokojná je“
aj v predpísanej ankete:
„normálny – v pokoji vyzerám pokojne“.
Ale každá tvár je závisllá je závislá aj na sebaovládaní ovládaní.
Myslíte, že prirodzená pokojná tvár je „nahnevaná“? Dobrý vtip, ale nie je to pravda.

Livka

horší - v pokoji vyzerám nahnevane

Já vypadám hrozně, i když jsem šťastná a směju se. Na čele se mi totiž udělají takové děsivé vrásky, že vypadám jako pekelnice.

Dismas

horší - v pokoji vyzerám nahnevane

dobytek007

normálny - v pokoji vyzerám pokojne

zjentek

lepší - v pokoji vyzerám veselo

..ale iba pri zvýšenej pokojovej teplote ;(

kapka

horší - v pokoji vyzerám nahnevane

Možná i naštvaně, ale spíš mi občas někdo povzbudivě řekne, ať nejsem smutná, přitom jen o něčem přemýšlím a vůbec se smutně necítím. :) Mám to tak od dětství do teď, žádná změna, smůla no. :D

GM

horší - v pokoji vyzerám nahnevane

Když se soustředím na nějakou práci, vypadám asi zamračeně, i když jsem v pohodě.

lota

normálny - v pokoji vyzerám pokojne

NelieM

normálny - v pokoji vyzerám pokojne