led

Aký je váš názor? Je admin robot, alebo človek? Donedávna aspoň komunikoval…

bývalo, že admin v prípade nahláseného príspevku, to postihnutému oznámil. Dnes do vnútornej pošty príde automatický oznam „Váš příspěvek bude posouzen administrátorem Odpovědi.cz … Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.“ a tým to končí. Na váš email už ani neodpovedá, jednoducho správa sa ako stroj.
Predtým, ako ten čas letí…, sa dalo aj napísať email a dostať odpoveď, dnes je asi v izolácii.
Množia sa sťažnosti na nekomunikáciu admina a nič… živého človeka by to predsa hnevalo, takáto neoprávnená kritika jeho práce, nie? Len stroj nemá city (ak nemyslíme Robota od Asimova)

Aký je váš názor? (aspoň pokiaľ táto otázka nebude odstránená)

Ako admin-človek by som sa k tejto „provokačnej otázke“ vyjadrila miesto zlikvidovania nepríjemného…

Nejlepší odpověď
annas

Při nahlášení otázky reaguje robot. Když dostanu mail, že bylo něco smazané, tak je vytvořená nějaká šablona, kde spolupracuje robot i admin.

Když se díváte na Dotazy+, je vidět, že admin otázky či odpovědi prochází.

Takže robot dělá automatickou práci při nahlašování otázek – admin posuzuje návrhy a pak zřejmě pomocí šablony napíší mail o smazání.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nevim, nemohu soudit, s adminem nekomunikuju (nemám důvod), ale vzhledem k tomu,jak rychle tady mizí otázky, tak to musí bejt stroj, člověk by to tak rychle nezvládnul (kolikrát ani nestihnu rozkliknout otázku a už je fuč) …

aliendrone

:D :D :D :D :D
Teď jsem psal skoro 10min příspěvek ke Keplerově otázce – a když jsem klikl na ODESLAT, otázka už byla odstraněna. :D :D :D

Adminovi (hlavnímu) je fuk, co se tady děje, jde mu o to si co nejvíc usnadnit práci a udržet sajt v chodu. (to, že by měl TAK MOC RÁD PRÁSKAČE nepovažuji za pravděpodobné, jakkoliv to z jeho počínání tak může vypadat)

Je fakt, že tohle je už na reklamu ve stylu: „Máte rádi bonzování a šikanu? Nejlepší volba – navštivte ODPOVĚDI.CZ!!“ :D :D :D

Tohle je CELÁ odpověď.

Kepler

Tak ta možnost robota mě nenapadla, ovšem musel by to být robot, který maže jenom bonzy. Jen jsem byl hodinu pryč a otázka opět zmizela, tentokrát s odůvodněním „jiné“. Aspoň jedno jsem se ale dozvěděl: pachatel je sketa a dělá to záměrně, ne z neznalosti. Na 99% vím, kdo to je, ale už to nebudu tady znova rozebírat, protože důkaz nemám. Jen mnoho indicií. Je tu jeden jediný srab, který by k tomu mohl mít důvod. Počet smazaných otázek z nejbližší doby se blíží dvaceti, je mi z toho na blití. Dokonce mi v jednou v diskuzi nadával a kupodivu mé nahlášení závadné diskuze zůstalo bez odezvy…

zjentek

Jasnej robot samozřejmě, nechápu, že někdo váhá.
Určitě je to kyborg- nějakej druh elektroniky v lidský tkáni.
A musí nějakým způsobem umět skrze wire (a dokonce to umí i wireless!!!) ovládat primitivní organismy, protože všechny nicky zde se svorně prezentují jediným způsobem vyjadřování, z čehož zdatnýmu, neovlivnitelnýmu jedinci by tady z toho mohlo klidně začít i je*at, jelikož ty ovlivněný nicky (asi hypnóza) pak VŮBEC nemluví, nýbrž JEN hovoří, jenže formou písma a to nevím, jak se přesně řekne! Svorně jako stroje ;)

anonym

Domnívám se že tento server není žádné osobní dítko jednoho programátora, vždy šlo o korporátní projekt a neexistuje jeden programátor který by ho považoval za vlastní a záleželo by mu na jeho vývoji. Domnívám se to na základě skutečnosti že v patičce vždy byla uvedena jako vlastník nějaká akciovka, na počátku Aspa, a.s. Ta zřejmě vyčlenila nějaký tým na realizaci projektu protože v letech 2009 – 2011 probíhal jeho aktivní vývoj. Od roku 2011 se ale na webu nezměnilo skoro vůbec nic, nikdo na něj prakticky nesáhl, stejné funkce, stejný design jako dnes.

Někdy v roce 2011 si tedy Aspa, a.s. uvědomila že toto výdělečný projekt nakonec nebude. Odsunuli ho stranou a nejspíš už jen uvažovali jak se ho zbavit. (jen hádám 🙂, když tak mě opravte). A právě v roce minulém se jim to povedlo a web změnil vlastníka. Nový vlastník je opět akciovka Dine4Fit (původně Net Master s.r.o.), a něco mi říká že ta se vývojem webu nezabývá prakticky vůbec, jen řeší infrastrukturu, takže tím je zřejmě jakýkoliv budoucí vývoj tohoto webu definitivně zmrazen dokud opět nezmění vlastníka. Firma má úplně jiné starosti než řešit potřeby místních návštěvníků a zřejmě je jen otázkou času než pochopí že nákup domény nebyl tak dobrá investice a pokusí se ji prodat dál, třeba agrofertu, a jejich adminy tu neuvidiíme už zaručeně nikdy 🙂

Proto je adminům šumák co se tu děje nebo neděje, mají úplně jinou práci, jiné úkoly a žádný stálý admin tohoto webu možná ani neexistuje.

To je můj pocit, když už se tedy ptáte 🙂 Ale má to samozřejmě řadu sporných bodů, nejsem investigativní novinář 🙂

Weirdquestio

Řekl bych, že obojí, někdo mě před chvílí udal a dostal jsem mail „váš příspěvek bude posouzen adminem“, je tam zmínka že mě někdo nahlásil. Položil jsem totiž dvě podobné, leč rozdílné otázky.

independent

Možná umřel nebo zapomněl heslo

Weirdquestio

Schválně, kdo a proč mě někdo nabonzoval?

Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Žijí v Česku etničtí Židé? Proč se o nich moc nemluví?
Nebo všichni ti co přežili druhou světovou válku jsou v USA nebo v Izraeli?

Protože Romové, kteří byli také pronásledováni nacisty, v ČR jsou (sice dost z nich přišlo ze Slovenska, ale stejně), zatímco o Židech po roce 1945 nic nevím, maximálně o pár jednotlivcích.

Napadly mě 2 důvody:

  1. Hodně Židů bylo zároveň Němci, kteří byli vyhnáni.
  2. Židé byli bohatí, což se nelíbilo komunistům.

Z důvodu: Ostatní porušení pravidel serveru nebo kodexu uživatele.

Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.

Připomenutí: Častým důvodem nahlášení příspěvku bývá nepoložení otázky do pole pro otázku.
Věnujte prosím, pozornost pravidlům serveru a kodexu uživatele. Pro správné používání serveru je vám k dispozici nápověda.
Časté dotazy naleznete pod záložkou FAQ.

S přátelským pozdravem

Tým Odpovědi.cz

led

nie je dôležité kto, ale prečo
Ak ste si sám vedomý svojho prehrešku a súčasne sám ste si nenahlásili závadnú otázku, poďakujte neznámemu za nezištnú pomoc…
Myslím, že dôležité je ako zareaguje admin a jeho slušnosť

led

zjentek, musím si vaša dáta nakresliť v strojovom kóde, nech pochopím myšlienku.
Tak ma napadla myšlienka, ako zvyčajne geniálna, vypočula som si váš príspevok ako audio a máte pravdu, začnime sem vkladať nielen písomné, ale aj zvukové príspevky… možno tých spiacich zobudia

zjentek

Mýlíte se. Dnes je elektronika na takový úrovni, že i tomu jedinýmu čoekovi zde změníte hlas tolikrát, že to bude zase vypadat, jako by tady bylo plno. Co jste si poslechla, byla jen vaše zbožná iluze. ;)
Že mám s tím robotem pravdu si lehce ověřte. Zaměřte se zde třeba na Weirdquestio- ještě o ní „nikdo nic“ neví, ale už používá slůvko „leč“ ;)… rotota jednoduše nezměníte. Led, vím, že „vy“ vidíte předem, jak píši. Na druhou stranu ale máte jistotu, že já jsem skutečnej. To nemáte jako s robotem, jehož odpovědi jsou přesně cílené a jenž byl naprogramován v něčí prospěch už při samotný jehož konstrukci.

led

krása…
Ale máte pravdu, vašu odpoveď som si pustila v programe Balabolka s českým hlasom elišky 🙂, to už nebola žiadna ilúzia ☹

Kepler

Aliene, to nebylo o naivitě. Sis nevšim, že někteří práskači se zde veřejně přiznávají a dokonce své jednání obhajují? Ale hajzlíci to přirozeně nedělají. Aspoň mám v něčem jasno.

aliendrone

Jasně že to vím. Jen jsem využil příležitosti a trochu tě psychicky povzbudil, než tě zase ztepu za prasokratické názory apod. ;) :D :D

To víš, musím si tě šetřit, kdybych to moc hrotil – kdo ví co se může stát? Už nejsme mladíci, všelijaká z rozčilení „Íčka“, mrtvičky obecně… nic moc. A do koho bych se pak navážel, no řekni? Myslíš, že by mi tě nahradil třeba takový dudu? Sakra – vždyť to by ode mne bylo jako trhat mouchám křidélka! :D :D :D

Takže tímto je tvůj oddychový čas u konce – ostatně… NECHÁPU, proč to vůbec řešíš? Stejně je to všechno „spiknutí Moskvy“ a ruských tajných služeb, že? ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kepler

To je v pohodě, pouštím to z hlavy. Kdybych se měl kvůli ubožákům a hajzlíkům čílit, už bych byl několikanásob­ný vrah.

zjentek

To není tak jednoduchý. Pokud člověk byl fracek odmalinka a nikdo mu neflák přes držku, pokud NIKDY nemusel svůj bordel uklízet, necítil vlastními smysly prase v chlívku ani zabijačku v jiný fázi, než při nekontrolovatelném žraní, jako třeba dudu, tak „být vrah“ pro něj bude vždy jen zbožný přání! ;)

Mc Merkurion

aliendrone: … to byla ta o těch obrázkách? ani nevim, jestli si přečetl můj příspěvek, mně se zdálo, že mu mizej i bez obrázků …

aliendrone

JJ, o těch obrázcích, kde Kepler tak naivně, řekl bych až dojímavě rozjímal, zda-li se bonzák přizná. :D :D :D

Kepler bude jistě DOBRÝ člověk, právě takoví se vyznačují tím, že věří v ideály – jako v demokraii, dobrou vůli ostatích lidí, čestnost a tak vůbec. ;) :D :D

Aliendrone bohužel/naštěstí takový není (pokud jde o výzvy podobným lidem), věří maximálně jen v dobře předkládané argumenty – zejména pokud mají ráži 9mm a větší! ;) :D :D

aliendrone

O to rychlé mizení se stará script, který po NABONZOVÁNÍ PRÁSKAČEM okamžitě příspěvek skryje. No a zřizovatel/admin prostě má na starosti onačejší věci, než se zabývat nějakým pošahaným vyhodnocováním – za to prachy nedostane, že? :D :D :D Sakra – bonzák asi chrápe, dotaz pořád nezmizel! ;) :D :D

Kdopak je bonzák, kdopak? Uděláme anketu?? Mám pár tipů… ;) :D :D

led

aliendrone, musíte
1 – rýchlejšie písať
2 – odkladať si nezverejnené príspevky pre budúce „Paměti z Odpovědí“

aliendrone

:D :D :D OK, zkusím to. ;)

independent

Tak už tam dej tu anketu, já vůbec netuším kdo by to mohl být.