unnamed

Akú majú úlohu naše „obľúbené“ osemnohé stvorenia (pavúky) na Zemi ?

Každý živočích ma na Zemi nejakú úlohu. Mňa by zaujímalo,akú úlohu majú VŠETKY pavúky? (tie ktoré lovia hmyz,ale aj tie ktoré lovia napr.hlodavce/väčší hmyz atď.)
K čomu slúžia?;Čím prispievajú našej planéte?;Prečo tu vôbec sú ?;Čo majú za úlohu?
btw. mám pavúky rád,nevadia mi,obdivujem ich aké majú taktiky na lov.. najmä tie väčšie ♡

Nejlepší odpověď
Drap

Právě to co píšeš. Loví hmyz a jiné škůdce. Sami jsou důležitou součástí potravinového řetězce.

Další odpovědi
Kelt

Ve filmu Arachnofobie je řečeno, že kdyby nebylo pavouků, kteří se živí hmyzem, potom bychom na této planetě nebyli. Pavouk se neptá, proč je tady unnamed?aEDssěš