Caklik

Aktuální vtípek k ekonomické krizi u nás

Bezdomovec v USA si maže na chleba hov*no. Jde kolem Obama a říká: Panebože tady máš 100 dolarů a běž se najíst, snad na tom nejsme tak špatně.
Bezdomovec v Rusku stejně tak, ale jde kolem Putin a říká: To není možný, tady máš stravenky na celej měsíc a jdi se najíst, tak špatně na tom nejsme!
Český bezdomovec sedí, taky maže a kolem jde Nečas Podívá se zblízka a říká: Ty vole takovou vrstvu? Mysli taky na zejtra!

Odpovědi
zl@tk@

Ale fuj … ☹