Misa503

Aktualizece doplňku ?

Dobrý den. Potřeboval bych poradit, jak docílit toho, aby byl Doplněk Skype Click to Call 6.13.0.13771 kom­patibilní s Firefox 26.0

Skype mi neběží jak má. Častokrát musím kameru vytáhnout z USB, pak zase zapojit a jde to, tak se to občas opakuje – závada – nejde zvuk ani kamera, Chat ale ano.

Píše mi to, že je nekompatibilní a nedaří se mi jej " napravit ". Když kliknu VÍCE, tak mi to nejde " napravit " . Děkuji za případné nápady.

Nejlepší odpověď
cochee

Toho nelze nějak jednoduše „docílit.“ Autor prostě musí udělat (napsat) novou verzi toho Click To Call.