Katka16

aktualizace servis pack windows xp

když chci aktualizovat servis pack (z sp2 na sp3) windows xp, musím si nějak zvlášt zálohovat data?

Doplňuji:
jaj, tak to jste na mě moc náročný, já a počítače, to není úplně bezproblémovej vztah, prakticky dokážu udělat jen to, co mam někde popsaný tlačítko po tlačítku :)

Nejlepší odpověď
gecco

No – ServicePack je sice bezpečný, ale záloha se ´hodí´ vždycky…
😉
Máš data na systémovém disku?

Další odpovědi
ivzez

Data by se měla zálohovat vždy.
Jenom kvůli SP3 to nutné není.

McArthur

Doporučení je jasné, dát si důležitá data mimo počítač (mít kopii). Před samotnou instalací SP3 doporučuji projet počítač na breberky. Samotná instalace je snadná a zvládne ji každý.

Pokud máš SP2, možná máš nelegální WindowsXP. V takovém případě SP3 neinstaluj a začni přemýšlet o koupi nového počítače s novými Windows (předpokládám, že stávající počítač je 10 let starý) nebo zkus prozkoumat přechod na Linux (jedna verze z mnoha je např. zde: www.ubuntu.cz , je zdarma).

Front

Ne.