Security

Aktualizace – > prosím odepište někdo kdo temu rozumí

Brej den mám Windows Vistu a ukazuje se mne tu, že jsou k dizpozici nové Aktualizace, ale moc temu nerozumím je to jakýsi Windows Vista Service Pack 1 Je to u teho napsané : Aktualizace Service Pack 1 zahrnuje všechny dříve zveřejněné aktualizace Windows Vista Zvyšuje spolehlivost a výkon a podporuje nové typy hardwaru a nové standardy/////mys­líte, že to mám nainstalovat, že me to zrychlý PC?

Nejlepší odpověď
lukas

Počítač to nezrychlí. Nainstalovat by jste ho asi měl z důvodu kompatability a bezpečnosti, novější prodávané verze Windows Vista už ho mají „v sobě“.
Jde o balíček obsahující všechny důležité aktualizace/záplaty které byly postupně distribuovány do vydání tohoto Service Packu 1 pro Win. Vista, to jest do cca poloviny 2008.

Další odpovědi
petr83

No o zrychlení PC se dá polemizovat. Aktualizace jsou pro vetší bezpečnost a stabilnost operačního systému. Takže odpověď zní určitě aktualizace instalujte a všechny.

Jivinho

Určitě nainstalujte, zrychlení PC je velmi diskutabilní, ale každopádně znáte Microsoft, „wokna“ sou plný děr, SP (service packy) se je snaží alespoň částečně „zalepit“.

Dandi

počítač to nejspíše nezrychlí, ale je dobré SP nainstalovat z důvodů vyšší stability a bezpečnosti systému.

Tomi2k9

nezrychlí, ale nainstaluj…