Avatar uživatele
Security

Aktualizace – > prosím odepište někdo kdo temu rozumí

Brej den mám Windows Vistu a ukazuje se mne tu, že jsou k dizpozici nové Aktualizace, ale moc temu nerozumím je to jakýsi Windows Vista Service Pack 1 Je to u teho napsané : Aktualizace Service Pack 1 zahrnuje všechny dříve zveřejněné aktualizace Windows Vista Zvyšuje spolehlivost a výkon a podporuje nové typy hardwaru a nové standardy/////mys­líte, že to mám nainstalovat, že me to zrychlý PC?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5381 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas

Počítač to nezrychlí. Nainstalovat by jste ho asi měl z důvodu kompatability a bezpečnosti, novější prodávané verze Windows Vista už ho mají „v sobě“.
Jde o balíček obsahující všechny důležité aktualizace/záplaty které byly postupně distribuovány do vydání tohoto Service Packu 1 pro Win. Vista, to jest do cca poloviny 2008.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
petr83

No o zrychlení PC se dá polemizovat. Aktualizace jsou pro vetší bezpečnost a stabilnost operačního systému. Takže odpověď zní určitě aktualizace instalujte a všechny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jivinho

Určitě nainstalujte, zrychlení PC je velmi diskutabilní, ale každopádně znáte Microsoft, „wokna“ sou plný děr, SP (service packy) se je snaží alespoň částečně „zalepit“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

počítač to nejspíše nezrychlí, ale je dobré SP nainstalovat z důvodů vyšší stability a bezpečnosti systému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tomi2k9

nezrychlí, ale nainstaluj…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek