marťa382

Aktualizace hry Pou – ztratím dosavadní postup ve hře?

Když si stáhnu aktualizovanou verzi Poua, budu muset začít od začátku? Děkuji. :)
Doplňuji:
Takže když budu stahovat aktualizovanou verzi, musím nechat v mobilu i tu, co tam mám teď?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, aktualizuje se jádro hry nikoli databáze s uloženým postupem.
Doplňuji:
Aktualizace je proces při kterým se vylepšuje daná aplikace / hra. My programátoři to děláme tak že máme aktualizační balíček pomocí kterého smažeme zastaralé data a tím je nahradíme novými.

Další odpovědi
balca

nic se nestane

Meri

U některých her to tak je, ale u Pou ne. :D