Aktualizace Firefoxu

Proč mi pořád vyskakuje do PC,že si mám aktualizovat Firefox 5.0?Když to neudělám,co se bude dít?A když ano,co to pro mně bude znamenat..

Nejlepší odpověď
baghira

Když to neuděláš, budeš mít stále původní verzi. Pokud ti vyhovuje, je to OK. Aktualizovat můžeš kdykoliv později.

Pokud aktualizaci provedeš, budeš mít nejnovější verzi Firefoxu, s novými (snad lepšími) vlastnosti. Pokud používáš nějaká rozšíření, může se stát, že některá s novou verzí nebudou správně (nebo vůbec) fungovat (dokud autor dotyčného rozšíření neudělá novější verzi).

Další odpovědi
kazisvět

já jsem si jej aktualizoval a hlavní problém mám v tom, že mně nefunguje Google Toolbar. Pokud jej také používáte, aktualizaci zatím neprovádějte.

Deter

Aktualizace je důležitá kvůli opravě bezpečnostních chyb, které se vyskytují snad v každé aplikaci (a kvůli jejichž záplatování aktualizace také vycházejí).

Ale často jde i o nějaké vylepšení například stability programu, rychlosti renderování, zpracování JS apod…

Zdroj: http://www.net-security.org/sec­world.php?id=11201