CoreCZ

Aktualizace

Ahoj hledám nějaký profesionální program, který by mi aktualizoval všechny ovladače třeba chipsetu nebo graf. karty atd. Něco jako DriverMax ale profesionální na ceně nezáleží… Dík

Nejlepší odpověď
Bedy

Ze zkušeností nedoporučuju ty všelijaký programy na aktualizaci ovladačů – ono aktuální ovladače nemusí být vždy nejlepší volbou – to platí zvlášť pro starší zařízení jako třeba starší grafické karty. Lépe fungují se staršími ovladači.

Ovladače si raději aktualizujte ručně – stáhnout z oficiálních stránek výrobce a nainstalovat…

Další odpovědi
badisko

driver genius ..... http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/zalohovani/dri­ver-genius-professional-edition-2005/ nebo free http://www.slu­necnice.cz/sw/slim­drivers/ ten druhy jsem pouzival je ok …driver genius je lepsi taky je placeny …ale presel jsem na rucni aktualizace je to bezpecnejsi…jenze jak rikam pro zacatecniky jsou lepsi tyto 2 programy…
Doplňuji:
btw ..co je to profesionalni …profik to udela ruco nebo maji ovladace primo pro hardwere a nebo celych notebooku atd…takze tyto programy moc nepouzivaji…je lepsi si stahnout ovadace primo od vyrobce …!!! nez je stahovat pomoci programu..obcas ti stahnou i to co nepotrebujes ..:D…ale doporucim teda ten driver genius kdyz uz to musi byt…