FikeCZ

Aktivace windows xp nejde :(

Zdravím mám 2 problemy ohledně windows XP..pujčil sem si originalni CD XP SP2 a reinstalovall windows nechtěl po mne ani produkt key jenom mi pote nahlasil že po 30 dnech se te deaktiuje jenže já mám originalni kod co s tim?…a druhy problem je že se jaksi nemužu připojit k siti :D signal chytame z druheho panelaku přes satelit ktery jde pak do modemu a z modemu přes kabel do PC…

Odpovědi
SonsyMite

Klíč se píše v tom, kde ti to píše těch 30 dnů a na net nemůžeš, protože nemáš nainstalovaný driver do sítové karty. Doporučím ti http://thepira­tebay.se/torren­t/7049713/Win­dows_7_Ultima­te_32_64-bit_RemoveWAT_In­cluded_
Tím se vše vyřeší.
Na některé síťové karty ani driver nenajdeš (tyto problémy aktuálně řeším na nkolika PC) u Win 7 to nepotřebuješ.

Hlada

Product key a aktivace jsou dvě rozdílné věci. Product key se zpravidla zadává při instalaci, aktivace se provádí po instalaci do 30dnů. Když vám nefunguje internet, je možné ji udělat po telefonu.

radekXXX

Jasně že to nejde .
Půjčený windows je už aktivovaný u někoho jiného proto .
Pokud nemáte štítek od OP systemu tak můžete dostat
vysokou pokutu . Doporučuju Vám ho koupit třeba v aukci i se štítkem .

Pokud instalujete Windows XP na jalovo do čistého disku tak je tam
jeden problém pokud připojíte internet přímo do modemu základní desky
tak nejde , to řeší zasunutí sítové karty do slotu ta Vám pomůže v tom že
windows najde internet .

Proč nejde Internet , .??…? …? ,,,,?????.
Zavolejte provozovatele nebo se z toho pominete .
Zaplatíte sice 200kč ale půjde to.