Aktivace BLUETOOTH

mám compaq HP 6735s, kde by už mělo být bluetooth.
Nemohu ho ale zprovoznit a propojit a telefonem NOKIA 2600 clasic.
Poradí mi prosím někdo ?
Dostanu se přes ovládací panely na ikonu bluetooth a pak někde už dělám chybu, protože se dostanu přes nastavení na vlastnosti přenosu a tam mně to píše, že bluetooth pravděpodobně není připojeno.
díky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A máš zapnuté BT na telefonu a pokud se spojí s počítačem bys ho měl spárovat. Spárovat pomocí hesla, ale heslo není vyžadováno pokaždé.
Co to zkusit obráceně a hledat BT v telefonu namísto v počítači?