strapanka

Ako zrusit svoj profil na Facebooku?

Niekto nahral moj profil na Facebook bez mojho vedomia. Je urcite moj, v nasom meste 100 %-ne nikto iny s mojim menom nie je. Kedze som to nebola ja, nemam heslo, nemozem sa prihlasit a skusit to cez administratorov, hoci aj na konci sveta. Vie mi niekto poradit?

Nejlepší odpověď
Bedy

Řekněte známému, co má Facebook, ať ten profil nahlásí. Nebo můžete využít Policii ČR – http://aplika­ce.policie.cz/ho­tline/

Další odpovědi
Nykki

To by chtělo,aby někdo tento profil nahlásil,nějaká kamarádka ho může nahlásit. Jinak nevím.