Zero

Ako zapnut ikonku wi-fi?

Dobry vecer,
chcela som sa spytať, ako mam zapnuť taku tu modru ikonku, wi-fi? Nejaká klavesová skratka? prípadne ako sa tam dostanem cez menu?
Lebo na mojom pc mi to vypisuje. ze sa mam ujistit, ci je zapnuty prepinač bezdrotovej komunikacie…a ja netusim, ako ho mam zapnut.
BTW, mám windows XP. Dakujem :)

Odpovědi
Marvan

Pokud se jedná o notebook půjde o klávesou zkratku (FN + ikonka ze symbolem wi-fi) pořádně se podívejte, někdy se lehce přehlíží.
Takto se těžko odpovídá, prosím specifikujte model vašeho notebooku, pak se snad odpověd najde snáze