Avatar uživatele
led

Ako zabrániť zdvojeným príspevkom?

Všimla som si, že občas sa tu objavia zdvojené príspevky. Určite sa tak stáva nechtiac.
Ako tomu zabrániť?
Moja verzia: Môže sa to stať nastavením rýchlosti klikania (dvojdotyk). Spomalením opakovania kliknutia (v nastavení myši), by sa v prípade pomalej práci ´klikacieho´prsta, by sa tomu mohlo zabrániť.
Máte iné spôsoby?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? vagra, briketka10, anonym před 4330 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

To musí admin.

Když odpovídáš na otázku, tak tam je jasný pravidlo, že nemůžeš vložit víc jak jeden příspěvek, proto tam taky k žádnýmu doublevkládání nedochází. Dřív se tohole stávalo i u vkládání otázek, tak sem mu napsal, aby tam dal nějakou pojistku, že člověk nesmí položit dvě otázky zasebou během příliš krátký chvíle. Přidal tam onu tmavou obrazovku „Váš požadavek se vyřizuje..“. To samý by stačilo přidat i do pošty a do diskuze. Adminovi už jsem to samozřejmě psal, má to zaznamenáno pod názvem „bolakův požadavek č.46“ a prý se tomu bude jednoho dne věnovat.

Zatím si prostě budete muset dávat majzla a klikat na všechno jenom jednou. Mě to tam sice taky občas skočí 4×, ale já mám vadnej kontakt v myši a nic s tím nemůžu, jedině že bych investoval 80 Kč a koupil si novou myš, ale za to mně nikdo z vás nestojí. Mě osobně to nijak neobtěžuje. Pokud vám ode mě choděj zprávy do pošty třeba šestkrát, to je čistě váš problém. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Všimla jsem si toho pouze u diskuze, tam se příspěvek načítá tak pomalu, že máš kolikrát pocit, žes nedostatečně klikla a klikneš ještě jednou. V hlavním menu ne, tam tě to upozorní, že bylo již…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Stáva so to nielen v diskusii, ale aj v pošte. určite to je odosielateľovi nepríjemné.
Akoby nestačilo raz zabiť, treba ešte aj doraziť… myslím kliniec :)

před 4330 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Bolaku, ty lakoto, to tě přece musí štvát, že máš vadnej kontakt. Chudinka myška…

před 4329 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nestáva sa to len Bolakovej myške…
PS.
Asi ju ťahal za chvostík, tak sa nahnevala :).
Čo keby sme vyhlásili akciu „zachráňme myšku“?

před 4329 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek