zbyndo

Ako usporiadať programy TV v tv prijímací PHILIPS

Telka si naladí programy,sú pod rôznymi číslami,ja by som chcel mať určitý program pod určitým číslom,neviem to poriešiť,ovládač je originál k telke Philips

Odpovědi
mosoj

U každého tuneru, který má automatické ladění, lze po naladění, programy přemístit na předvolby, na kterých ten program chceme mít. Stačí si přečíst návod, který bývá již drahnou dobu součástí menu Tv.

cochee

V mém Philipsu si nejprve přepnu do režimu Oblíbených a v tomto režimu si můžu seznam programů přeuspořádat podle svého (pomocí barevných tlačítek tuším), případně i samozřejmě některé programy, které vůbec nesleduju, vynechat.