Reverand-Ray

Ako updatnut android na Galaxy S2 ?

Ahojte, velmi rad by som aktualizoval moj povodny android na Galaxy S2 ( 2.3.3 ) na 4.1 …ked to vobec ide uz na ten novy 😁 …Skratka navod ako ho upnut… Budem vam ztauzlovany ak mi daco poradite 🙂… Tot vsjo

Odpovědi
Bedy

Mělo by to jít normálně v Nastavení – O telefonu – Aktualizace softwaru, protože se jedná o oficiálně vydaný update. Mám pocit, že ale 4.1 tam nejde, že poslední je 4.0.3
Doporučím aktualizovat přes wifi, běžný mobilní internet není moc rychlý a mohlo by to trvat poměrně dlouho. Též doporučím plně nabít baterku.

Nezapomeňte si zazálohovat všechny kontakty, apod.