pato

Ako mám riešiť problém z notebookom?

čaute ludia.....mám problém z notebookom dnes poobede som prišiel domou…keď som odchádzal nechal som ho uspať…došiel som domov zapal ho a nechcelo ma prihlásiť a to som ťukal dobré heslo po chvíľke mi zamrzol…tak som ho vypal keď som sa ho pokúsil zapnúť tak sa začal spúšťať len na obrazovke nič iba čierna je a ventilátor hučí…a neviem čo stým je.
Doplňuji:
čaute ludia.....mám problém z notebookom dnes poobede som prišiel domou…keď som odchádzal nechal som ho uspať…došiel som domov zapal ho a nechcelo ma prihlásiť a to som ťukal dobré heslo po chvíľke mi zamrzol…tak som ho vypal keď som sa ho pokúsil zapnúť tak sa začal spúšťať len na obrazovke nič iba čierna je a ventilátor hučí…a neviem čo stým je.

Odpovědi
cochee

Popis dlouhý, přesto málo dostatečný. Co třeba kontrolky? Svítí – nesvítí, při zapnutí třeba zablikají? (některé značky používají blikající kontrolky při zapnutí notebooku jako diagnostiku, co je v něm špatně). Ale i když tuto informaci přidáš, nemyslím si, že ti někdo poradí více než metodou pokus – omyl, to chce mít ten noťas fyzicky v ruce.

McArthur

Zkus na pár minut vytáhnout baterii (po odpojení napájecího adaptéru). Když to pomůže, není co řešit, když to nepomůže, budeš potřebovat pomoc někoho ze servisu.