Avatar uživatele
arygnoc

Ako strávite čas na WC?

(okrem toho, prečo st tam išli)

Keď tam idem na dlhšie, tak čítam (mám tam asi 20 starých časopisov), fajčím (aj popolník tam je) či lúštim krížovku.
Tiež „tam“ niečo robíte, alebo len „valíte“ oči do dverí?

Ešte keď boli deti malé, tak to bolo jediné útočisko (občas vyrušené výkrikmi „tati, ja už musím!“), jediná oáza kľudu.
A plná vaňa vody podobne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? tom004, Drap, briketka10, lenka.seda před 4350 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

kávička + cigaretka, rádio – otevřené dveře, aby mohl dovnitř kocourek, mám malou koupelnu a když si napustím vanu tak si dám taky naplno hudbu a válím se ve vodě třebas hoďku při svíčkách a pěně opět s otevřenými dveřmi :)
Doplňuji:
jo Rocker Rádio Beat je jedinečný na poslouchání, kolikrát ještě volám, co že to bylo za kapelu anebo, že mi udělali radost zrovna dnes, když se třeba chystám někam vyrazit a je tam ráno Katka :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

sleduju mouchy, přemítám o životě, bubnuju rukama do stehen, jezdím na rotopedu, když nás je víc tak dáme pinčes… prostě to isté co ty…až na ty dveře, ty na záchodě nemáme
Doplňuji:
jo..a taky tam seru, to jsem ještě zapomněl…

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Naprosto stejně jako ty, kouřím a občas čtu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Účelně 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Knížka, to je ložený.
Mám jistotu, že např. u čtení poslení stránky detektivky, když šéfinspektor řekne : " A vrahem je" se současně neozve: „Když tady jenom tak sedíš, nemohl by jsi třeba…“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Už od mala – časopisy a komixy… občas i to učení. Na dveřích máme nalepených pár vtipů, ale bohužel už je všechny znám nazpaměť…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

I na WC mám knihy a časopisy. Bez čtení,by ten průběh akce nebyl úplný. 🙂

Doplňuji:
Pro briketku10.Tu kávičku u této akce sice nemusím,ale jinak paráda. 🙂

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Poslouchám radio Beat a tlačím. U naších si čtu,brácha ma na WC kupu Srandokapsů.Na chalupě se dívám z okýka do přírody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Prý neni dobré sedět na WC déle než je potřeba. Tvoří se tak zbytečně tlak na svaly kolem konečníku a pak přicházejí problém s názvem hemeroidy. Nejlépe je sednout, vykonat potřebu, spláchnout, umýt ruce a vypadnout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek