Jerry990

Ako spievať bez toho, aby som spievať vedel?

Ahojte. Potreboval by som radu, či niekto s týmto má skúsenosť.
Myslím na niečo také:
http://www.you­tube.com/watch?v=0M1_gtV­fnOY

Bohužiaľ GarageBand nemám, je iba pre Apple ale mám podobný program Mixcraft 5 ale takýto efekt som tam nenašiel.

Prosím, neraďte autotune, dá sa s tým „spievať“ iba Lil Wayne :D
Doplňuji:
Led: Ďakujem sa odpoveď ale ja som skôr mal na mysli aký software alebo aké pluginy sú na to dobre

Nejlepší odpověď
led

„Karaoke (z japonského kara – prázdný a ōkesutora – orchestr) je forma zábavy, kde amatérský zpěvák zpívá do hudebního základu. Skladby jsou většinou známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta. Slova písně jsou zobrazována na obrazovce či plátně. Bývají často animovaná nebo mění svou barvu v závislosti na právě hrané části. Pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus.
Jako zdroj karaoke lze použít midi soubory s vepsaným textem. Nevýhodou midi skladeb je nutné kvalitní hardwarové vybavení (zvuková banka), aby skladba slušně zněla. Dále je možné sehnat skladby ve video formátu (avi, mpeg, dvd-video). Pro ně stačí použít běžný přehrávač videa v PC.
Nejčastější jsou však DVD, v minulosti Video CD a v anglicky či španělsky mluvících zemích a Asii hlavně CDG (dá se pouštět jako normální CD, ale text je vidět jen na speciálních přehrávačích).“
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka­raoke
Karaoke momentálne som videla predávať v Lídli, prosím neberte to ako reklamu, aj tak ich už asi nemajú :).
Sú dostať aj CD pre takéto zariadenia
skúste pozrieť na odkazy:
https://www.go­ogle.sk/search?q=ka­raoke+zariade­nie
https://www.go­ogle.sk/search?q=ka­raoke

Další odpovědi
marek.29

Jestli umíš aspoň trošku dobře anglicky tak tato stránka je přímo pro tebe :)
www.karaokepar­ty.com
Stačí mít připojenej mikrofon a zaregistrovat se myslím (bezplatně samozřejmě!). Já teda používám tohle a je tam možnost i sdílet výsledky nebo s kamarádem libovolným soutěžit kdo líp zpívá.. doporučuju :) že se díky tomu zlepšíš ve zpěvu je snad víc než jasný když to budeš trénovat ;)

led

Treba sa trocha pohrabať v tých odkazoch. Mala som na počítači, ale len na skúšku, takže názov nedávam. Tých programov je pomerne dosť, záleží aj od toho, ako využívať a či platiť, alebo radšej freeware.
Kto hľadá nájde! A spievať dokáže každý, veď sme to videli aj na Superstar (alebo Československo hľadá talent) ten problematický spevák :). Otázkou je, či sa to dá počúvať, ale to už musí posúdiť aj spevák-nespevák…