Neexistuje

Ako sa zbaviť trepézov?

Ahojte neviem ako to tu chodí, ale regla som sa sem preto,lebo potrebujem poradiť. Cvičím cca od konca januára so zámerom schudnúť a sixpack. Bohužial mi hrubne krk a ukazujú sa neželané trapézy…chlapi by boli radi ja viem,ale ja som dievča a nechcem vyzerať ako Golem…Prosím ak mi viete nejako poradiť, aby zmizli alebo aspoň sa nejakým spôsobom zmenšili budem vďačná a pošlem kinderko Hehe ..čakám aspoň nejakú reakciu :) diky

Nejlepší odpověď
anonym

Zřejmě cvičíš nevhodné cviky…
😉
Ale tady tě nikdo nezná (postava, věk…) a ani neví, co a jak cvičíš – takže se domluv s tělocvikářem (a nebo si zajdi za trenérem do fitka) – poradí ti cviky vhodnější a poradí ti i to, jak (techniku, zátěž, počet, serie…) je provádět…
Jen – obecně – svaly mohutní zejména tehdy, když cvičíš ´silově´- s velkou zátěží.