arygnoc

Ako sa stať partnerom odpovedi.cz (odpovede.sk)?

som ani nič o tejto možnosti netušil.

😉

aby pochopili i úradníci:
ako sa stať OBCHODNÝM partnerom odpovedi.cz (odpovede.sk)?

Nejlepší odpověď
Odpovědi.cz

Pokud máte zájem o reklamní prostor na tomto serveru, neváhejte nás kontaktovat na info@odpovedi.cz.

Děkujeme za váš zájem.

Další odpovědi
odik

Jestli máš v kapse tlustý balík peněz, který jsi ochotný dát na provoz toho webu, tak hurá na to … je to prostě reklama (provoz/vývoj webu něco stojí), to je tak těžké pochopit?

setapouch

Zamiluj se a zaregistruj. Proč si myslíš, že ti tu někdo odpoví přesněji než na mailu provozovatele?

arygnoc

@Odpovědi.cz:

neuškodilo by nejaké obecné info, ja osobne odchádzam do podnikateľského i pracovného dôchodku, ale partnerom či klientom by som mohol reklamný priestor doporučiť.
bez aspoň nejakých informácií to bohužiaľ nejde.
e-mail v profile (adminom dostupná informácia).

😉